top of page
Search

Õppeaasta avasõnad

Pildi autor: Selinda Marie Rosalie Särev


Õppeaasta avasõnad

Autor: Elis Riin Tars


Hei, armas lugeja!

Suvi on märkamatult mööda hiilinud ning käes on taas sügis. Sügis on teada-tuntud uute muutuste ja alguste aeg. Ka meil on palju muutusi toimumas. Tulemas on uue disainiga veebileht, ilmuma hakkavad huvitavad ja põnevad podcastid ning artiklid. Tulemas on palju uut ja põnevat!

Aasta jooksul on ilmumas artikleid väga erinevatel teemadel. Artikleid on nii Seltsi tegemistest kui ka arvustusi, residentuurist ja koolielust. Sügist alustame lühikese tagasivaatega suvesse ning toome teieni välisvahetusel osalenute muljed. Jätkame ka traditsiooniga ning anname välja jõulunumbri ja lõpetajate erinumbri paberkandjal.

Plaanis on korraldada ka mitmeid üritusi. Neist esimene, loovkirjutamise õhtu, toimub juba septembris, kuhu on kõik oodatud oma sisemist kirjanikku välja laskma. Curare tiim on laienenud ja valmis pakkuma kvaliteetset lugemist kõigile. Olete kõik alati oodatud Maarjamõisa kaasa mõtlema ja kirjutama meilile või kodulehele kontakti kaudu ideid, artikleid ning saatma luulet, pilte või joonistusi.

Ilusat ja edukat kooliaastat ning loovat vaimu! Aitäh, et olete meiega!


Comments


bottom of page