top of page
Search

Õppeaasta avasõnad


Foto: erakogu

Autor: Estin Rand


Hea Curare lugeja!

Oleme põnevil, kuna oleme saanud lõpuks ometi valmis kauaoodatud uue veebilehe. Äsja lõppenud kosutava suvepuhkuse vältel murdsime palju pead, et see sügiseks ilusti lugejateni tuua. Nüüd on aeg olla uhke lõpptulemuse üle.


Suurte muutustena saab lisada end meililisti, mis saadab kirja, kui veebilehel on ilmunud mõni uus kirjutis. Ühtlasi saab enne artiklit lugedes aimu, kaua artikli lugemine võib aega võtta (arstitudengi jaoks on aeg kullakarva) ja toimetusele kirja saates saab lisada faili mahuga kuni 15 MB!


Algaval sügisel saame teada suvel välisvahetusel osalenud inimeste muljetest ja kogemuslugudest, samuti ilmub mahukam artikkel märtsis toimunud suurüritusest March Meeting 2023, mis ilmub lisaks eesti keelele inglise keeles. Oodata on artikleid ka muudel intrigeerivatel teemadel ning uue järje saab artiklite seeria „Noore arsti päevikud”.


Valmimas on paar podcast’i ning oleme maksimaalselt valmis sügisesteks seiklusteks, lootes saada oma tiimi uusi särasilmseid kirjutajaid, keeletoimetajaid ja teisi karvalisi-sulelisi. Rebasehüppe raames esineme nii üldistel tutvumisüritustel kui korraldame speed dating’ut koostöös siseürituste töögrupiga.


Detsembris näeb ilmavalgust järjekordne jõulunumber ning uue aasta lõpus lõpetajate number. Traditsioon jääb, aga tasub olla kiire pabernumbri haaramisega, kuna tiraaž võib olla tavapärasest väiksem.


Kaunist ja edukat uut akadeemilist aastat kõigile ning südamest tänud, et olete jätkuvalt meiega! ❤️


Comments


bottom of page