top of page
Search

Õppeaasta lõpusõnad

Autor: Elis Riin Tars, Curare peatoimetaja


Maa on jälle ühe tiiru ümber päikese ära teinud ning üks töine, väljakutseid ja eneseületust pakkunud aasta on läbi saamas. Mina olen sellest aastast tohutult õppinud. Alustuseks võiksin nimetada sadu ladinakeelseid anatoomiatermineid, kuid seda ma siiski tegema ei hakka, jätan need eksamile. Kuid mis mainimist väärt on oskused, mida on mulle andnud peatoimetaja assistendiks olemine, seejärel peatoimetajaks olemine ning lõppude lõpuks üleüldse seltsikaks olemine. Olen õppinud palju enda kohta, hakanud väärtustama rohkem inimesi enda ümber ja pisikesi hetki, mida hiljem kamina ees meenutada. See on andnud mulle julguse, kasutada oma häält ning kuulata teiste oma ja tunda ära talenti. Sest seda on meis igaühes. Mul on suur au, et olen saanud osa põnevate ürituste ja projektide korraldamises ning arendada edasi VeebiCuraret. Aitäh kõigile seltsikatele, et olete olemas! Aitäh Sulle, armas lugeja, et oled meiega!

Ma ei tea mida tulevik toob, saan ainult loota. Loodan, et järgmine aasta tuleb kõigi jaoks innustav, helge, teadmisterohke ning täis säravaid mälestusi. Kuid tean kindlalt, et Selts pakub tuge, head seltskonda ja lihtsalt toredaid mälestusi.

Mis puutub Curaresse, siis tulemas on palju uut ja põnevat. Jätkame veebiartiklite välja andmisega ning kahel korral aastas ilmub ka paberleht. Curare veebilehele on tekkinud pisike Seltsi värvides postkast, kuhu on kõigi teie ideed, jutukesed ja kõik muu oodatud. Jätkub ka Curare veebilehe uuendamine ning on tulemas suuremaid muutusi. Sügisel on tulemas ka huvitavaid Curare üritusi, hoidke silma peal. Eelduste kohaselt saab juba augustis lugeda välisvahetuse muljete kohta.

Kuid enne valgeid ja palavaid öid, lummavat päikest ja puhkust on ilmumas veel traditsiooniline lõpetajate number, mille saad kasvõi randa kaasa võtta. Selle saad kaasa haarata alates TÄNASEST Biomeedikumist või MM-st. Juttu tuleb Maarjamõisast, uuest juhtkonnast, Sügise plaanist, residentuurist, raamatuarvustusest ning muidugi ei saa puududa ka traditsiooniline lõpetajate intervjuu.

Seniks aga, rõõmsat juuni algust, ilusat ja kosutavat vaheaega ning kohtume varsti uuesti!


Comments


bottom of page