top of page
Search

EAÜSi spordi töögrupp – rohkem kui lihtsalt sport ja higi


Autor: Frida Brit Noor Spordi töögrupil on üks ütlemata vinge poolaasta olnud. On olnud lust ja rõõm korraldada ning osaleda nendel üritustel. Ja mis kõige parem – näha, kuidas teie, kallid seltsikad, avastate uusi spordialasid, võtate tulihingeliselt üritustest osa ja panete ennast liikuma! Alustasime treeningpäevadega, millest kujunes välja tõeliselt menukas ürituste sari. Mõned teist ei olnud varem joogat, taipoksi ega tennist proovinud, aga tulite ja andsite endast parima. See on just see, mida me sportides tahame näha – uute asjade proovimist, uute oskuste arendamist, ja mis kõige tähtsam – lõbu!

Tennise treeningpäev

Järgnes meie traditsiooniline Medicina korvpalliturniir, mis pakkus kõigile osalejatele meeldejäävaid hetki ja põnevust. See oli suurepärane võimalus näha meditsiinitudengite osavust ja sportlikku vaimu. Võiks isegi öelda, et osad mängijad võiksid arstiks olemise kõrvalt lausa professionaalsed kossumängijad olla.

Medicina korvpalliturniir 2023

Paberlennuk, MITSi poolt korraldatud ja saatest „Rakett 69” inspireeritud üritus, oli midagi erilist. Kes oleks arvanud, et sport ja teadus võivad nii hästi kokku sobida ja nii palju lõbu pakkuda? EAÜSi töötuba valiti seal lausa osalejate lemmikuks.

Muidugi ei saa unustada EAÜS-MITS ühisüritust ega Valge kitli jooksu. EAÜS vs. MITS toimus eelmisel aastal esimest korda ning üritus oli nii populaarne, et otsustasime tuua selle uues formaadis ka sel aastal tagasi. Üritusele pani punkti uhke ühistiks, kus said omavahel sõbraks arstitudengid ning matemaatika- ja IT-tudengid.

MITSikad selgitamas EAÜSikatele, kuidas koodida

Valge kitli jooksu korraldasime koos teaduse ja hariduse töögrupiga. Orienteerumismängu ülesannete hulgas olid seaorganite pimekatsumine ning sai kätt proovida ka lima õmblemises. Sai joosta, nuputada ja lõpus isegi Lodjakojas DJ saatel tantsida, päikest võtta ja koos pitsat süüa (julgemad said isegi Emajões väikse supluse teha).

Lima õmblemine


Valge kitli jooks 2023 võidutiim

Need üritused andsid meile võimaluse pea tööle panna, nautida head seltskonda ja muidugi – olla aktiivsed! Meie töö ei piirdu aga ainult ürituste korraldamisega. Meie tublid liikmed on olnud ka aktiivsed esmaabiandjad erinevatel spordivõistlustel. Kõik need üritused ja tegevused on olnud suunatud mitte ainult füüsilise aktiivsuse edendamisele, vaid ka meie vaimse tervise eest hoolitsemisele. Arstitudengitena võib meie kehaline aktiivsus tihtipeale tagaplaanile jääda. Meie üritused näitavad, et sport ja lõbu võivad käia käsikäes ning liikumine on suurepärane viis stressi maandamiseks ja uute sõprade leidmiseks.

Oleme ääretult tänulikud kõigile, kes on meie üritustel osalenud, ja ootame põnevusega sügist, kus saame veelgi rohkem pakkuda. Nii et järgmine kord, kui tunned, et vajad väikest pausi õppimisest või tahad proovida midagi uut, tule võta osa mõnest meie üritusest või tule aita meil hoopiski üks lahe üritus korda saata! Meil on midagi kõigile, olenemata sellest, kas sul on juba lemmikspordiala või oled alles sporti avastamas. Võtke aega enda eest hoolitsemiseks, nautige elu ja ärge unustage – vaimne tervis on sama oluline kui füüsiline tervis.

Hoiame üksteist ja püsime aktiivsed!

Comments


bottom of page