top of page
Search

Curare uus hooaeg

Foto: Helen Kasemaa

Curare uus hooaeg


Autor: Helen Kasemaa, Curare peatoimetaja kohusetäitja


Armsad lugejad!

Loodan, et uus õppeaasta on alanud teie jaoks rõõmsalt, tervelt ja edukalt ning et kuldne sügis on toonud hulgaliselt inspiratsiooni ja jõudu eesootavateks tegemisteks. Selle sügisega on ka Curare toimetus saanud sisse uue hingamise ja soovime koos meie armsa ning tegusa toimetusega tuua teieni rohkelt mõnusat lugemist nii paberkandjal kui ka veebis. 

Toimetuse esimene kohtumine mõisahoones tõi kokku aktiivsed seltsikad, kelle motivatsioon ja siiras huvi Curare käekäigu vastu tegi südame soojaks ning koos sai paika pandud Curare aastaplaan. Nüüd on toimetuse töö täie hoo ja jõuga käima lükatud, et tuua meie ideed kõigi heade lugejateni. Plaanime õppeaasta jooksul välja anda kaks paberlehte - detsembris ja juuni alguses. Vahepealsel ajal aga ootab teid Curare kodulehel pea iga nädal üks veebiartikkel, kus toome teieni muu hulgas mitmeid põnevaid raamatuarvustusi, päevakajalisi uudiseid seltsielust, muljeid suurematel Seltsi üritustel osalejatelt , töögruppide tegemisi ning palju muud huvitavat. Kindlasti ei puudu Curare sulest ka traditsiooniline suve hakul ilmuv Lõpetajate number, residentuuri tutvustused, haaravad persoonilood, vahvad pildid ning ka meie seltsikate omalooming. 

Selle õppeaasta tähtsündmus Curare jaoks on aga kahtlemata suure juubelinumbri planeerimine ja valmimine. Meie armas Selts on olnud paljudele arstitudengitele teiseks koduks ja suurepäraseks kasvulavaks juba kolm kümnendit ning selle ajaga on saavutatud väga palju märkimisväärset. Oleme nüüdseks tõsiseltvõetav koostööpartner ja arstitudengite kindel hääl meedias, anname oma igapäevase tööga panuse rahvatervise edendamisesse ning tervishoiupoliitika kujundamisesse ja loome liikmetele aina põnevamaid võimalusi enesearenguks ja uute ideede elluviimiseks. Seega võtame hetkeks aja maha ja teeme väikese tagasivaate Seltsi ajaloole ja arengule, heidame pilgu praegustele olulisematele sündmustele ja saavutustele ning vaatame ka tuleviku suunas. Oodata on muu hulgas näiteks persoonilugusid nii silmapaistvamate vilistlaste kui ka praeguste liikmetega, et anda väike pilguheit sellele, kuidas seltsielu ja meie tegemised aja jooksul muutunud ja kasvanud on. 

Nüüd, kui oleme lühidalt tutvustanud Curare plaane, toome lisaks teistele veebiartiklitele iga kuu teieni ühe Seltsi töögrupi toimetused, saavutused, uudised ja rõõmsad hetked. Oktoobri lõpupoole saate lugeda juba rahu ja inimõiguste töögrupi tegemistest, mis tänu uuele ja ääretult inspireerivale juhile on leidnud endale taas suuna ja visiooni. 

Ilusat juubeliaasta jätku soovides

Curare toimetus


Kommentare


bottom of page