top of page
Search

Horoskoop

Horoskoop

Tulev suvi on kliima soojenemise tõttu erakordselt palav ja seda näitavad ka tähed. Täiesti otseselt näitab seda Päike, kes päriselt saadab päris radioaktiivseid laineid meie kehadele. Aga umbluu tasandil, täiesti seosetul põhjusel näitavad meie tunnete kuumenemist planeedid. Merkuur on ka sel suvel väga kuum, sest on Päikesele nii lähedal ja Saturn üritab ennast kõigest väest suruda Uraani, aga tõenäoliselt ei mahu. Kõikidele tähemärkidele tähendab see aga väga meeleolukat ja sensuaalseid suverütme koos Luis Fonside ja “Bailandodega”.

Kaljukits (#need, kes ei saa kunagi eraldi jõulu- ja sünnipäevakinke)

Ära enne suve peeglisse vaata - võid ära armuda ja siis lähevad suveseiklused käest ära.

Veevalaja (#omapärane arvamus)

Kui sa oled harjunud alati kuuma ilmaga teiste klaase täitma, siis sel suvel tuleb keegi ja valab sulle esimese joogi. Ja ära unusta, et kõik ootavad wet T-shirt competition’it ka sel suvel!

Kalad (#kuidagi ikka saab...või ei saa...)

Merevesi tõotab minna keema, nii et kui sa tahad kellegagi koos suppi teha, siis kutsu juba praegu ujuma.

Jäär (#pole mõtet vaielda)

On aeg villane kasukas seljast ajada ning päike ja teised seksikad asjad lähedale lubada. Sind ei saa pügada, kui sa juba oled pügatud #logicalthinker.

Sõnn (#väikelaste jaoks ka Sõnnik)

Ega töö jänes ole, mis eest ära jookseb. Küll aga teevad seda soojad ilmad ehk võta tööriistad randa kaasa ja hakka seal vankrit rautama.

Kaksikud (#enne jooki ja pärast jooki – hea on mõlemat teada)

Tähemärkide Schrödingeri kass: nautida kogu suve sensuaalset Päikest ning samal ajal end Vargamäel hingetuks rabada ei ole sulle mitte mingi probleem, vaid puhas nauding.

Vähk (#need emotsionaalsed)

Vähipüük on Eestis väga rangelt reguleeritud. Aga keegi ei reguleeri sind ja sõrad sügelevad sul juba esimesest sulalumest. Haara julgelt!

Lõvi (#veits energiline...kell 3 öösel)

Kuum maapind, madal õhuniiskus, lõõskav päike – kaslase „sleep mode“ on garanteeritud ja nii usukumatu kui see ka poleks, jookseb hiir ikka suhu.

Neitsi (#enam täpsemaks ei saa minna)

Vaatamata stereotüübile sajab isegi Sahara kõrbes vahel lund...

Kaalud (#need otsustusvõimetud)

Rannavorm või meretorm – suvi tuleb nagu „Sturm die liebe“ ja „Rannavalve“ samal ajal.

Skorpion (#suht brutaalselt ausalt võivad öelda)

Nagu ütleb mereäärne vanarahavas: „Keha hea, käitumine 2.“

Ambur (#filosoof)

Nooled on valmis, vibu on uus ja käsi on täpne. Vali välja, kes lamab kõige seksikamalt Pirita rannas ja lase armunool lendu. NB! Võib juhtuda, et oled ise juba pihta saanud!

CURARE

Eesti Arstiteaduseüliõpilaste Seltsi ametlik häälekandja

eays.curare@gmail.com

Comments


bottom of page