top of page
Search

Kasvufaktor-8

Autor: Greete JakobsonAutor: Keitlin Pirn


Sel aastal toimus juba kaheksandat korda EAÜSi sisekoolitus nimega Kasvufaktor. Ühel vahval veebruari nädalavahetusel kogunesid mitmed seltsikad Ahja Friedebert Tuglase nimelises koolis, kus kolme päeva jooksul toimusid inspireerivad koolitused ja äge sotsiaalprogramm.

Üritus algas juba reede õhtul. Kui olime õige koha üles leidnud ning ennast koolimajas sisse seadnud, saime nautida maitsvat õhtusööki ning peagi algas esimene sotsiaalprogramm. Selle käigus tutvusime nii korraldajate kui ka osalejatega. Õppisime üksteise nimed selgeks ning mängisime mitmeid seltskonnamänge. Õhtul toimus veel Netflix and Surgery, kus vaatasime huvitavat filmi nimega “The English Surgeon”, mille peategelaseks oli briti neurokirurg Henry Marsh

Autor_PaulineRummel

Autor: Pauline Rummel

Autor: Pauline Rummel


Laupäev algas hommikusöögiga, millele järgnes motivatsioonikoolitus (koolitajaks Harald Lepisk). Käsitlesime erinevaid tehnikaid, kuidas leida endas motivatsiooni nii igapäevaelus kui ka  õpingutes. Pärast erakordselt inspireerivat loengut oli endalgi tunne, et suudan teha ükskõik mida! Õnneks olid ürituse korraldajad ajakava tehes sellele mõelnud, sest järgnes YogaFunc trenn (Tanel Ronimois). Tunni aja jooksul saime oma energia suunata erinevate joogapooside hoidmisesse ja lihaste venitamisesse. Pärast lõunasööki toimus Sotsiaalmeedia koolitus (Loora-Eliise Kaarelson). Õppisime, kuidas saada suunamudijaks ning mida, millal ja kuidas postitada. Väike hingetõmbepaus ning juba algas järgmine koolitus, milleks oli seisukohtade töötuba (Marta Kohal ja Toora Alliksoo). Seal sai arutleda erinevate EAÜS-i seisukohtade üle ning arvan, et nii mõnigi osaleja sai selle käigus EAÜS-i kohta midagi uut teada. Järgnes õhtusöök ning sotsiaalprogramm. Lisaks erinevatele seltskonnamängudele toimus ka fotojaht väikestes meeskondades. Kui kõik tiimid olid pildistamise lõpetanud, siis vaatasime kõik koos valminud meistriteoseid ja naersime palju.


Kogu päeva vältelt toimusid erinevate töötubadega paralleelselt õmblemiskoolitused, kus saime sea sõra peal harjutada igale tulevasele arstile vajalikke oskuseid.

Autor: Pauline Rummel


Pühapäev algas Pitching koolitusega (Hanna Liis Remmelg). Lisaks uute teoreetiliste teadmiste omandamisele saime ka ise proovida mõne uue toote esitlemist. Väike paus ning siis toimusid kaks töötuba korraga - EAÜS-i teemalise ajurünnaku töötuba ning vabaloomingu töötuba. Iga osaleja sai valida endale meelepärasema. Mina osalesin vabaloomingu töötoas, kus saime võimaluse oma äranägemise järgi maalida, joonistada ja värvida. Sellele järgnes viimane lõunasöök Ahja koolis ning asjade pakkimine. Veel enne lahkumist jätsime hüvasti nii korraldajate kui ka teiste osalejatega ning sõitsime tagasi Tartu poole.

Autor: Pauline Rummel

Autor: Pauline Rummel


Need kolm päeva jäävad kindlasti pikaks ajaks meelde, sest niivõrd vahvat nädalavahetust tihti ei ole. Kasvufaktori üks võludest on kindlasti see, et kokku tulevad inimesed erinevatelt kursustelt ning ühtlasi on ka võimalik väga paljudega suhelda. Kasvufaktor on just kõige õigem koht, kus tutvuda uute inimestega ning leida häid sõpru. Lisaks sellele saad osaleda ka väga huvitavatel koolitustel! Arvan, et iga arstitudeng peaks Kasvufaktoril vähemalt ühe korra osalema, sest nii ägedat üritust on raske mujalt leida. 

Näeme juba järgmisel Kasvufaktoril! 


Commenti


bottom of page